Hanwha Q CELLS to wszechstronny i cieszący się dużym zaufaniem dostawca rozwiązań solarnych o globalnym zasięgu. Firma Q Cells jest liderem na rynku solarnym, wyróżniając się wdrażaniem najnowocześniejszych technologii i troską o najwyższą jakość produktów. To jedyny producent z pierwszej 10-tki największych światowych producentów posiadający fabryki poza Chinami. Firma co roku zdobywa szereg nagród i wprowadza innowacje wyprzedzając swoimi rozwiązaniami produkty konkurencji o kilka lat – dlatego marka jest jedną z najczęściej wybieranych jako godny zaufania partner dla inwestorów, instalatorów i użytkowników.

Nasza firma dba, aby w jej ofercie były jedynie sprawdzone produkty światowych producentów, dlatego w swoich instalacjach stosuje panele marki QCELLS. Od 2016 roku SOLEO PV jest certyfikowanym partnerem

 

Gwarancje:

  • nawet 25 lat gwarancji na produkt
  • 25 lat liniowej gwarancji mocy 85%

Współpraca w ramach programu Q.Partner, z jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów z segmentu fotowoltaiki jakim jest bez wątpienia firma Hanwha Q CELLS, pozwoliła na rozszerzenie oferty firmy SOLEO PV m.in. o moduły fotowoltaiczne z rodziny Q.PEAK DUO-G7 o mocach 330-335 Wp.

Co wyróżnia moduł solarny Q.PEAK DUO-G7?

Q.PEAK DUO-G7 przekonuje do siebie przede wszystkim zastosowaną nowoczesną technologią Q.ANTUM DUO, która gwarantuje wyjątkowo wysoką wydajność z niewielkiej powierzchni. Dokonano połączenia światowej klasy koncepcji ogniw Q.ANTUM i nowoczesnej technologii z sześcioma magistralami na ogniwach półformatowych z najnowocześniejszą techniką przyłączania, aby osiągnąć najwyższą wydajność w warunkach rzeczywistych – także przy niewielkim natężeniu promieniowania oraz podczas bezchmurnych, gorących dni lata.

Karty katalogowe